Konkurs i Program Akredytacji Kierunków Studiów
  • Zapraszamy uczelnie do rywalizacji o certyfikat „Studia z Przyszłością”
  • Wyróżniamy innowacyjne i nowoczesne kierunki studiów!
  • Wskazujemy studia dostosowane do wyzwań rynku pracy!

Gala Finałowa

Uroczysta Gala Finałowa V edycji Konkursu odbędzie się w marcu 2020 roku w prestiżowym Pałacu Polskiej Akademii Nauk w miejscowości Jabłonna koło Warszawy. W jej trakcie wręczone zostaną certyfikaty akredytacyjne "Studia z Przyszłością" wszystkim nagrodzonym kierunkom studiów.   

Pałac Polskiej Akademii Nauk - barokowo-klasycystyczny pałac prymasa Michała Poniatowskiego, brata króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wzniesiony przez Dominika Merliniego w latach 1775-1779, przebudowany przez Henryka Marconiego w 1837. Pałac jest otoczony parkiem, założonym w XVIII w., z romantycznymi budowlami: Domkiem Chińskim, oranżerią czy Grotą pustelnika. Grota wybudowana z cegły w 1778 roku, projektu architekta Szymona Bogumiła Zuga. Według legendy w grocie zaczynał się podziemny tunel, który przechodził pod Wisłą i prowadził do Bielan. Wnętrza pałacu są bogato zdobione, m.in. malowidłami Szymona Mańkowskiego i Antoniego Tavellego i sztukateriami Włocha Anotono Bianchi. W dniach 5-7 września 1939 w pałacu mieściła się Kwatera Główna Armii "Modlin". Pałac został spalony w 1944 r., a po wojnie odbudowany. Obecnie ośrodek PAN.
 
Gale poprzednich edycji Konkursu odbywały się w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie. Pałac znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 32 w Warszawie i należy do campusu Uniwersytetu Warszawskiego. Został zbudowany w XVIII wieku dla Ludwika Tyszkiewicza, hetmana polnego litewskiego, małżonka Konstancji Poniatowskiej, bratanicy króla Stanisława Augusta. Pałac należał wówczas do najpiękniejszych klasycystycznych pałaców Warszawy. Wnętrza Pałacu otrzymały bogatą dekorację w stylu pompejańskim, wykonaną przez włoskich sztukatorów: Giuseppe Amadio i Paolo Casasopra.
 
Patronat honorowy:

Patronat medialny: