Konkurs i Program Akredytacji Kierunków Studiów
  • Zapraszamy uczelnie do rywalizacji o certyfikat „Studia z Przyszłością”
  • Wyróżniamy innowacyjne i nowoczesne kierunki studiów!
  • Wskazujemy studia dostosowane do wyzwań rynku pracy!

Gala Finałowa

Uroczysta Gala Finałowa VI edycji Konkursu odbędzie się w marcu 2021 roku w nowym, wyjątkowym miejscu - w prestiżowym Dworku Sosnowym w Warszawie, przy Trakcie Lubelskim. W trakcie Gali wręczone zostaną certyfikaty akredytacyjne "Studia z Przyszłością" wszystkim nagrodzonym kierunkom studiów. Naszych Gości zaprosimy do miejsca dostojnego, eleganckiego, łączącego luksus z wygodą, prestiżem i pięknem przyrody. Dworek Sosnowy to zabytkowy hotel, w którym Goście Gali będą mogli nie tylko odebrać Certyfikaty, ale także skorzystać ze SPA, basenu, zwiedzić pałacowe ogrody i skosztować wyśmienitej kuchni.

Dworek Sosnowy w Warszawie powstał pod koniec XIX wieku na terenie dawnego Folwarku Miedzeszyn. Architektura pałacu zrodziła się na podstawie projektów Jakuba Kubickiego (1758-1833), wybitnego warszawskiego architekta ucznia Domenico Merliniego, twórcę m.in. Pałaców w Radziejowicach, Witkowicach, Nadzowie, a przede wszystkim warszawskiego Belwederu i Arkad Kubickiego. Dzieła J. Kubickiego są charakterystyczne ze względu na typowe dla jego projektów architektonicznych elementy jak portyk kolumnowy i ryzalit ogrodowy. Sąsiadujący dwór inspirowany był wybitnym projektem Jana Heinricha młodszego powstałym w 1902 roku na zlecenie Stanisława Dłużewskiego w Dłużewie nad Świdrem. Wszystkie obiekty na terenie Klubu Sosnowego reprezentują dojrzałą fazę polskiego klasycyzmu i doskonale wpisują się w otaczającą przyrodę i nowe funkcje.
 
Gale poprzednich edycji Konkursu odbywały się w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie oraz w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie.


Dworek Sosnowy na zdjęciach
Patronat honorowy:

Patronat medialny: